Trenere

 

Her er en oversikt over trenerne sine kontakt informasjoner, oppdatert 2010

 

Senior damelag

Hilmar Eliasson – Hovedtrener
Direkte: 57746127
Mobil: 96622630
E-post: hilmar.eliasson@sfe.no

Trond Melvær 
Mobil: 48272548 
E-post: tromelva@online.no

Morten Aune 
Mobil: 97552773 
E-post: morten.aune@tele2.no

Jan Edvin Aspenes 
Mobil: 91603251 
E-post: jan.edvin@online.no

 

Senior herrelagene

Terje Rognsø – Hovedtrener
Mobil: 97160160
E-post: terje@floroidrettssenter.no

Geir Rindheim 
Mobil: 91886934 
E-post: Geir@slakteriet-as.no

Bengt Solheim-Olsen
Mobil: 90699057
E-post: bengtsol@online.no

 

Jentelag 15-16 år 

Trond Melvær 
Mobil: 48272548 
E-post: tromelva@online.no

Morten Aune 
Mobil: 97552773 
E-post: morten.aune@tele2.no

Jan Edvin Aspenes 
Mobil: 91603251 
E-post: jan.edvin@online.no

 

Guttelag 15-16 år

Geir Rindheim 
Mobil: 91886934 
E-post: Geir@slakteriet-as.no

Bengt Solheim-Olsen
Mobil: 90699057
E-post: bengtsol@online.no

Terje Rognsø 
Mobil: 97160160
E-post: terje@floroidrettssenter.no

 

Småjentelag 13-14 år

Frode Hovland
Mobil: 95992695
E-post: kviteberget@gmail.com

Janne Sunde Yri
Mobil:  90841397
E-post: Janne.yri@stxeurope.com
 
Roald Svarstad
Mobil: 97149961 

 

Småguttelag 13-14 år

Steinar Hopen
Mobil: 95203485
E-post: steinar.hopen@nordea.no

Margrethe Gjertsen
Mobil: 90546843
E-post: margrethe.gjertsen@enivest.net
 
 
Fødd 1999

Kåre Aven
Mobil: 95985619
E-post: elisabeth.aven@helis.no

Liljan Kvalheim
Mobil: 95138678
E-post: lehelge@online.no

Tore Lyngstad
Mobil: 95062087
E-post: om-solhe@online.no

  
Fødd 2000 – Krokane og Torvmyrane

Geir Magne Strømsøy
Mobil: 91590379
E-post: sgm@odfjelldrilling.com

Dag Langedal
Mobil: 91590358
E-post: dsl@odfjelldrilling.com
 
Knut Anders Langlo
Mobil: 95074804
E-post: knut-anders.langlo@sfj.no

Terje Andersen
Mobil: 40402490
E-post:  terje@tokokker.as

  
Fødd 2001 – Torvmyrane

Tore Stokke
Mobil: 94379018
E-post: torestok@broadpark.no

Dag Atle Bøe
Mobil: 91865111
E-post: dag.atle.boe@nortekstil.no
 
Jan Ove Helle
Mobil: 95261333
E-post: jov-h@online.no
 

Fødd 2001 – Krokane

Kai Frode Magnussen
Mobil: 48228915
E-post: kfmagn@gmail.com
 
Renate Solheim Haugom
Mobil: 93611660
E-post: Renate77so@hotmail.com

 
Fødd 2002 – Sentrum

Kjetil Søvik
Mobil: 95751268
E-post: k-soevi@online.no

 

Fødd 2002 – Torvmyrane

Frank-Thomas Ellingsund
Mobil: 47678592
E-post: f-t-elli@online.no

Normann Swendsen
Mobil: 95426169
E-post: normann.swensen@enivest.net

 

Fødd 2003 – Jenter (samarbeid med handballgruppa)

Elisabeth Aven

Mobil: 91700099

E-post: elisabeth.aven@enivest.net

 

Fødd 2003 – Krokane

Knut-Einar Grønsberg
Mobil: 90 59 51 92
E-post: k.groensberg@ventelo.net

Christian Ravnøy
Mobil: 91 52 72 88
E-post: christian@produs.as